Johann Malle a KLIMCHI

Luxusní spánek v křišťálovém nebi

Přepychový zážitek z poctivého řemesla. Johann Malle, výrobce kontinentálních postelí, a KLIMCHI, designové sklářské studio, společně vytvořili v pražské Libni oázu českého designu.

V privátním bytovém showroomu v DOCK Marina Boulevard je možné na vlastní kůži vyzkoušet nejen komfort luxusních postelí na míru z dílny Johann Malle, ale také stolování s prémiovým sklem od KLIMCHI. 

KVALITA A EXKLUZIVNÍ DESIGN

Propojení je oslavou každodenních rituálů a společných chvil strávených s nejbližšími. Okamžiky, pro které obě značky tvoří a pokračují v tradičním řemesle předávaném z generace na generaci. Prvotřídní kvalita a exkluzivní design. Harmonie, která se odráží v každém detailu. Zažít ji mohou zákazníci na vlastní dotek v showroomu Johann Malle. Synergii ručně vyráběných uměleckých děl zachytila v sérii fotografií Anna Pleslová. Umělecká zátiší květinami doplnilo pražské floristické studio Provoní.

klimchi johann malle 5 web
klimchi johann malle 2 web
O KLIMCHI

Její výrobky obdivují ve světě, srdcem patří ale do Kamenického Šenova. Právě zde, v rodinné sklárně založené před více než stoletím, působí od roku 2019 designová značka českého skla KLIMCHI. Moderní vedení zakladatele Lukáše Klimčáka a výtvarné vize kreativního ředitele Františka Jungvirta staví na tradici českého sklářství. Mladí tvůrci si přejí, aby jejich ručně foukané sklo přinášelo do domovů zákazníků emoce, radost a potěšení z něčeho speciálního.

NAPIŠTE NÁM

Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy nebo naplánujeme schůzku v našem showroomu.

* Nutné vyplnit
Zavolejte mi

Nemáte rádi formuláře? Postačí zanechat telefonní číslo a my se vám ozveme.

Odesláním souhlasíte s obchodními podmínkami / ochrana osobních informací GDPR