Proč si po zbytek života
ustlat na posteli
Johann Malle

Naším cílem není vyrábět luxusní postele.
Naším cílem je pomoci vám ke zdravému spánku.

Nedokážeme za vás udělat správná rozhodnutí. Dokážeme ale přispět k tomu, abyste se na ně dobře vyspali. Ruční výroba, špičkové řemeslné zpracování, přírodní materiály a dokonalé přizpůsobení vašemu tělu.

To jsou základní pilíře zdravého spánku, jak jej chápeme v české manufaktuře Johann Malle. Vy i vaši nejbližší si zasloužíte spát zdravě.

Česká ruční výroba
se stoletou tradicí

Za každou z našich postelí jsou desítky hodin ruční práce dle řemeslných postupů, za které vděčíme moudrosti předchozích generací. První matrace vznikly v sedlářské a obuvnické dílně Johann Malle na sklonku rakousko-uherského mocnářství.

Uplynulo sto let a my zůstáváme 100% českou firmou uchovávající si smysl pro preciznost a pozornost věnovanou každému detailu.

postele jm foto 1
lacerta apsida web04

Dokonalé přizpůsobení vašemu tělu

Nefungujeme jako e-shop, kde si zakliknete zboží a do tří dnů dostanete prefabrikát přibližně odpovídající vaší velikosti.

U nás jste od samého začátku součástí výroby vy, vaše osobnost i tělesné dispozice. Nejdřív spolu musíme strávit nějaký čas, abychom pochopili, co potřebujete a co si přejete. Matraci, postel i veškeré doplňky pak vyrobíme podle tohoto zadání tak, aby to odpovídalo vašim individuálním preferencím.

Pro kvalitu spánku je například důležitá tvrdost matrace, kde máte na výběr ze tří stupňů, přičemž u manželské postele není problém dodat pro každého z páru matraci s odlišnou tvrdostí. Dalšími volitelnými atributy jsou mimo jiné:

rozměry
design
potahová látka
prošívání
výška a typ nožiček
složení materiálu
barva

A tak dále a tak dále. Zkrátka prakticky cokoliv lze přizpůsobit vašim požadavkům, pokud to je technicky možné. Těšíme se na vaše smělé nápady.

Garantujeme zdravý spánek a chráníme planetu

Dřevo, bavlna, kašmír, koňské žíně nebo kaučuk – to jsou přírodní, hypoalergenní, obnovitelné a úžasně funkční materiály, které se k výrobě postelí a matrací využívají po staletí. Jejich nahrazením ropnými deriváty sice lze ušetřit nějaké peníze, nepříjemných následků pak ale není ušetřeno životní prostředí ani zdraví.

Proto se důsledně vracíme k léty prověřeným přírodním materiálům, které pečlivě vybíráme od předních domácích i světových producentů a dbáme na jejich špičkovou kvalitu.

Poctivá ruční výroba, přizpůsobení individuálním tělesným dispozicím i využití přírodních materiálů mají jednoznačně pozitivní dopad na kvalitu spánku a lidské zdraví. A pokud se chcete přesvědčit, že skutečně nic nešidíme, přijeďte se k nám podívat! Výrobu máme nedaleko Mladé Boleslavi a vůbec není problém se domluvit, abyste byli u toho, když budeme šít zrovna vaši matraci. Na vlastní oči se tak přesvědčíte, že obsahuje všechny deklarované komponenty a že do ní tajně nepřidáváme polyamidy či jiná syntetika.

A pokud spolu s námi chcete přispět k ochraně planety, můžete nám také při instalaci vaší nové postele odevzdat tu starou a my zajistíme její ekologickou likvidaci.

Do říše snů s ikonami českého designu

Kvalitu spánku ovlivňuje také kvalita prostředí, ve kterém probíhá. Proto spolupracujeme s předními designéry a bytovými architekty, díky nimž získá vaše ložnice ještě další, estetický rozměr. Designové jsou nejen samotné postele a matrace, ale také řada dalších doplňků, které pro vás v případě zájmu navrhneme a vyrobíme.

Vše navíc sladíme do jednotného stylu, takže například pro závěsy, polštáře i čalounění křesel použijeme tutéž látku, jakou je potažená postel. Na přání vám také složíme postel podle zásad feng shui.

Jan Plecháč

designér

NAŠE POSTELE JSOU NA DOŽIVOTÍ. ZÁKAZNICKÁ PÉČE TAKY

Našimi zákazníky jsou lidé, pro které je prioritou jejich zdraví i zdraví jejich nejbližších. A pro nás jsou zas prioritou naši zákazníci. A tak k výjimečným produktům poskytujeme také řadu služeb, které u nás nikdo jiný nenabízí.

Například vám zapůjčíme celou postel domů, abyste ji mohli navnímat celým tělem takříkajíc v ostrém provozu. Postele si také můžete přijít vyzkoušet do našeho vzorového bytu v pražském Karlíně. Obojí zcela zdarma.

Dopravu po celé ČR máte také zdarma a případnou reklamaci přijedeme řešit přímo k vám rovněž bezplatně.

foto

Na matraci jako celek se vztahuje prodloužená tříletá záruka, a na taštičkové jádro dokonce záruka 25 let. Čtvrt století trvá také záruka na rám postele. V případě změny postavy (např. po úrazu apod.) lze kdykoli v budoucnu změnit i složení matrace, aby přesně odpovídalo vašim novým potřebám.

Unikátní je také naše odborná pomoc v případě stěhování, u které účtujeme pouze náklady na dopravu.

To jsou jen některé ze služeb, jimiž pečujeme o zákazníky. Rádi budeme pečovat také o zdravý spánek váš a vaší rodiny.

Nechte se inspirovat

Seznamte se s modely našich postelí a vyberte si, který vám bude nejvíc vyhovovat.

Předchozí
Další

NAPIŠTE NÁM

Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy nebo naplánujeme schůzku v našem showroomu.

* Nutné vyplnit
Zavolejte mi

Nemáte rádi formuláře? Postačí zanechat telefonní číslo a my se vám ozveme.

Odesláním souhlasíte s obchodními podmínkami / ochrana osobních informací GDPR