VÝPRODEJ SHOWROOMOVÝCH POSTELÍ A MATRACÍ – 50%

Nyní máte jedinečnou příležitost ke koupi vystavených produktů s cenovým zvýhodněním 50%!

Neváhejte, kontaktujte nás a vyberte si svou novou kontinentální postel a přírodní matraci Johann Malle za neuvěřitelnou cenu. Nechejte se unést do světa luxusu, komfortu a zdravého spánku s našimi produkty.

libra homepage

Představte si, jak se každý večer ponoříte do luxusního lůžka od Johann Malle. Vaše tělo bude dokonale podporováno a obklopeno přírodními materiály, které vám zajistí hluboký a zdravý spánek. Ráno se probudíte plní energie, odpočatí a připraveni na den.

Takové jsou postele Johann Malle. Vystavené kusy postelí a matrací můžete nyní získat s cenovým zvýhodněním 50%.

O aktuální nabídce rozměrů a potahových materiálů vás bude informovat Kristýna Vokálová na telefonním čísle +420 720 253 827 nebo nám zanechte vzkaz, rádi Vám zavoláme.

johann malle showroom 6 web
Zamysleli jste se někdy nad tím, jak důležitý je kvalitní spánek pro vaše zdraví a pohodu?

Nespíte dobře? Přemýšlíte o tom, jak zlepšit kvalitu svého spánku a tím i celkovou pohodu? Řešením jsou kontinentální postele a přírodní matrace Johann Malle!

Naše postele a matrace jsou vyrobeny z čistě přírodních materiálů, které vám zajistí nejen pohodlný, ale také zdravý spánek. A nyní máte jedinečnou příležitost pořídit si tyto vystavené produkty se níženou cenou -50%!

Kontinentální postele Johann Malle jsou navrženy tak, aby vám poskytly maximální komfort a podporu pro vaše tělo.

Díky kombinaci pevného rámu, pružného systému a měkké matrace se budete cítit jako na obláčku. Přírodní matrace Johann Malle pak dodají vašemu spánku tu správnou dávku luxusu a zdraví.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a pořiďte si kontinentální postel a přírodní matraci Johann Malle za poloviční cenu! Vaše tělo i mysl vám poděkují za tu nejlepší investici do vašeho zdraví a pohody.

johann malle showroom 5 web
johann malle showroom 4 web
Proč postele Johann Malle?
  • Přírodní materiály: Kontinentální postele a matrace jsou vyrobeny z čistě přírodních materiálů, které jsou šetrné k životnímu prostředí a zároveň podporují zdravý spánek.
  • Luxusní komfort: Díky kombinaci pevného rámu, pružného systému a měkké matrace se budete cítit jako na obláčku a ráno se probudíte plní energie.
  • Zdravý spánek: Přírodní matrace Johann Malle podporují správnou polohu těla během spánku, což předchází bolestem zad a kloubů a zlepšuje kvalitu spánku.
  • Exkluzivní design: Kontinentální postele Johann Malle jsou navrženy tak, aby se staly elegantním doplňkem vaší ložnice a dodaly jí šmrnc.
  • Jedinečná příležitost: Nyní máte možnost pořídit si tyto luxusní produkty za poloviční cenu! Nečekejte a udělejte si radost z kvalitního spánku ještě dnes!

Nyní máte jedinečnou příležitost ke koupi vystavených produktů s cenou sníženou o 50%! Nechejte se unést do světa luxusu, komfortu a zdravého spánku s našimi produkty.

NAPIŠTE NÁM

Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy nebo naplánujeme schůzku v našem showroomu.

* Nutné vyplnit
Zavolejte mi

Nemáte rádi formuláře? Postačí zanechat telefonní číslo a my se vám ozveme.

Odesláním souhlasíte s obchodními podmínkami / ochrana osobních informací GDPR