Co říkají sami zákazníci

Přečtěte si, jak naše postele hodnotí lidé, kteří už je vyzkoušeli.

libra homepage

Alena Kvasnicová

postel Ursa včetně čela a doplňků na přání zákaznice

„Jednoznačně musíme vyzdvihnout služby firmy. Zapůjčení postele je opravdu nejlepší způsob, jak si ji vyzkoušet. Jak jinak by taky člověk věděl, že je to ta správná postel a matrace? Velmi důležité pro nás bylo i zhotovení čela a doplňků na míru. Máme totiž rádi všechno do detailu sladěné, a tak jsme z této možnosti byli doslova nadšeni :-). Máme objednané i závěsy ve stejném designu jako je postel, do budoucna dokoupíme určitě ještě i povlečení. Je to třeba i dobrý tip jako dárek :-).“

Stanislav Zvrškovec

stálý zákazník už od roku 2018, matrace Dream včetně příslušenství a svrchní podložky pro celou rodinu

Matraci Dream používám asi čtyři roky a je to neskutečný zážitek! Lidem se to těžko vysvětluje, je potřeba to vyzkoušet, zažít ten neuvěřitelný rozdíl. Matrace je úžasná nejen na spaní, ale i když si chcete odpočinout. Jen tak si na ni lehnete a už to stačí na obnovení duše i těla.

Než jsem si matraci od Johann Malle pořídil, dost často se mi stávalo, že jsem se vzbudil celý nervózní, dolámaný, nevyspalý. Co ji mám, je to o něčem úplně jiném. Škoda, že si lidé neuvědomují, jak je dobrý spánek důležitý. A to prospí čtvrtinu nebo dokonce i třetinu života! Snaží se na matraci ušetřit, hledí na cenu a pak koupí kus obyčejného molitanu. Mně to taky došlo až kolem čtyřicítky, ale hlavně, že jsem na to přišel.

Alexander Klimko

vracející se zákazník, dvě postele Ursa včetně příslušenství

Mně se tak dobře spí! Matrace od Johann Malle jsou výborné a jednání s firmou je vždycky naprosto perfektní. Máme už dvě postele Ursa, nechali jsme si je přizpůsobit na míru, což u JM není vůbec problém. Naopak, ptali se na věci, které by mě v souvislosti s postelí ani nenapadly. Jenže právě díky tomu je postel tak pohodlná, přestaly mě bolet záda, v noci si fakt odpočinu. Je to jak objevit nový svět. Byli jsme se dokonce podívat v dílně, to bych doporučil všem. Jen tak člověk vidí a osahá si kvalitu materiálů. A pozorovat ty jejich mistry přímo při práci je skutečně zážitek.

Martina Brhelová

majitelka postele Ursa vč. matrací a topperu

Vždycky jsem zastávala názor, že kvalitní věci se mají chválit, a vaše postel takovou věcí 100% je. Dokud jsem to nevyzkoušela, nevěřila jsem, že materiály můžou tak významně ovlivnit to, jak člověk spí. Molitan, polyester – není to jedno? Fakt není! Oni ti naši předci nebyli hloupí a věděli, proč používat bavlnu, len, dokonce koňské žíně. A mám radost, že Johann Malle v téhle tradici pokračuje. Opravdu si za to zasloužíte pochvalu!

Geoff

majitel postele Ursa včetně příslušenství

Postel Ursa to jsem prostě já. Vybral jsem si tvrdost matrace, potahovou látku, prošívání, nožičky a spoustu dalších věcí. Služby jsou bezchybné, maximálně mi vyšli vstříc, dodrželi termín, o špičkové kvalitě ani nemluvím. Kdybychom se náhodou někdy stěhovali, postel půjde stoprocentně se mnou. O to se umí Johann Malle taky postarat, myslí fakt na všechno. Moc děkuju za fantastické spaní a doporučuju všem!

Lukáš Churý

spokojený zákazník a majitel kontinentální postele vyrobené na míru

Po třech letech používání postele Johann Malle bych Vám rád jen napsal, že to je nejlepší postel, na které jsme kdy spali. Moc za ni děkujeme.
Pokaždé, když vše peru nebo otáčím matrace, vidím znovu tu kvalitu zpracování – vše drží, jak má, vše je pevné, matrace stálobarevná a stálo-tvarová.
Procestovali jsme skoro celou Evropu a spali ve spoustě opravdu hezkých 5* hotelech, ale NIKDE nebyla lepší postel než ta, kterou máme od Vás. Na žádné se nikde nespalo tak dobře, jako na té Vaší. A popravdě ani žádná nevypadala nikdy lépe, než ta naše :-).

A i když to často nedělám, že bych někam psával, mám to nutkání Vám napsat, že Vám za ni děkuju a že postel opravdu splnila očekávání, je nádherná, a hlavně neuvěřitelně pohodlná. A zatím jsme nikde nenašli lepší, vždy se do té naší znovu těšíme 🙂
Takže ještě jednou – děkuji.

Zuzana Hamplová

majitelka postele Ursa a Dorado vč. matrací a topperu

Dobrý spánek je něco, na čem nemá smysl šetřit. Když se člověk nevyspí, může mu to zkazit celý den. Takže jsem se jednoho dne rozhodla, že prostě najdu postel, která nedělá žádné kompromisy. Celkový přístup společnosti Johann Malle mě hned od začátku zaujal, do jaké hloubky rozumějí zdravému spánku, měla jsem pocit, že mi mluví z duše. Nakonec jsem se rozhodla pro postel Ursa, která patří k těm nejlepším v nabídce společnosti, a to i s matrací a svrchní podložkou, protože ten celkový pocit pohodlí opravdu stojí za to. Jedno z největších překvapení byla matrace, vždycky jsem měla spojené pružinové matrace se starými otomany po babičce, ale tady jsem pochopila, že když se to udělá opravdu pořádně, tak ten pocit je nepopsatelný. Opravdu moc děkuju za příležitost něco takového zažít.

NAPIŠTE NÁM

Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy nebo naplánujeme schůzku v našem showroomu.

* Nutné vyplnit
Zavolejte mi

Nemáte rádi formuláře? Postačí zanechat telefonní číslo a my se vám ozveme.

Odesláním souhlasíte s obchodními podmínkami / ochrana osobních informací GDPR