Jak probíhá výběr a výroba
postele Johann Malle

Od prvního telefonátu

až po váš zdravý spánek

zavolame si

1 / Zavoláme si

Cesta k dokonalému spánku u nás nejčastěji začíná krátkým telefonátem. Během něj si ujasníme, co od své postele očekáváte, a dohodneme schůzku u nás, abyste si mohli všechno na vlastní tělo vyzkoušet.

setkani

2 / Setkáme se v showroomu

Při návštěvě v našem showroomu se vám budeme věnovat tak dlouho, jak jen budete potřebovat. Víme totiž, že správné rozhodnutí není dobré uspěchat. Potěší nás, když si na našich postelích poležíte, abyste zjistili, co vašemu tělu vyhovuje nejlépe.

matrace domu

3 / Půjčíme vám matraci domů

Může se stát, že si nebudete svou volbou jistí. V takovém případě vám rádi půjčíme matraci domů, abyste si ji vyzkoušeli ve svém osobním prostředí.

postel na miru

4 / Sestavíme postel na míru

Jakmile si vyberete matraci, je správný čas dát dohromady celek. Zvolíte si materiál, rozměry, výšku nožiček a čelo přesně podle svých preferencí.

Nebo nás propojíte se svým bytovým designérem a my budeme postupovat podle jeho návrhů. Rádi vyjdeme vstříc i specifickým požadavkům, ruční výroba nám totiž umožňuje realizovat prakticky vše, co je technicky možné.

vyrobime privezeme

5 / Vyrobíme a přivezeme

Nyní už se můžete těšit, až s postelí přijedeme k vám domů. Čekat nás můžete za 4 až 6 týdnů. A co se starou postelí? Pokud budete chtít, můžeme ji za vás odvézt a ekologicky zlikvidovat.

servis

6 / Zajistíme servis

Vylily děti do postele pití a zůstal na ní nepěkný flek? Zhubli jste nebo přibrali, a tak si tělo žádá jinou tuhost matrace?

Všechno umíme vyřešit. Jelikož je celá postel výsledkem ruční práce, není problém cokoliv vyměnit. Stačí se ozvat a my už se postaráme.

cesta

CHCETE VYROBIT POSTEL NA MÍRU?

NAPIŠTE NÁM

Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy nebo naplánujeme schůzku v našem showroomu.

* Nutné vyplnit
Zavolejte mi

Nemáte rádi formuláře? Postačí zanechat telefonní číslo a my se vám ozveme.

Odesláním souhlasíte s obchodními podmínkami / ochrana osobních informací GDPR